PA3146.301HLT
Multiples:
460.0
Minimum quantity:
460.0
Product code:
PA3146.301HLT
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: PA3146.301HLT
Specification for PA3146.301HLT
| Mounting | SMD |
| Resistance | 0.29mΩ |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±15% |
| Height | 7.6mm |
| Operating current | 28A |
| Inductance | 0.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 32A |