Common mode; SMD; 800uH; ±35%; -40÷120°C; W: 13mm; H: 8.6mm; L: 13mm
Multiples:
300.0
Minimum quantity:
300.0
Product code:
PA3927NLT
Manufacturer: PULSE
Manufacturer code: PA3927NLT
Product downloads
Specification for Common mode; SMD; 800uH; ±35%; -40÷120°C; W: 13mm; H: 8.6mm; L: 13mm
| Mounting | SMD |
| Max. operating current | 3A |
| Operating temperature | -40...120°C |
| Tolerance | ±35% |
| Width | 13mm |
| Length | 13mm |
| Height | 8.6mm |
| Impedance | 27mΩ |
| Inductance | 800µH |
| Type of inductor | common mode |