Coil; SMD; 22000nH; Ioper: 420mA; 0.839Ω; ±20%; 3.2x3.2x1.2mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PA4334.223NLT
Manufacturer: PULSE
Manufacturer code: PA4334.223NLT
Product downloads
Specification for Coil; SMD; 22000nH; Ioper: 420mA; 0.839Ω; ±20%; 3.2x3.2x1.2mm
| Mounting | SMD |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 420mA |
| Inductance | 22µH |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 22MHz |
| Saturation current | 420mA |
| Test frequency | 1MHz |