PA4390.151HLT
Multiples:
300.0
Minimum quantity:
300.0
Product code:
PA4390.151HLT
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: PA4390.151HLT
Specification for PA4390.151HLT
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±15% |
| Height | 10mm |
| Operating current | 68A |
| Inductance | 150nH |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 100kHz |