PA4390.151HLT
Multiples: 300.0
Minimum quantity: 300.0
Product code: PA4390.151HLT
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: PA4390.151HLT
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Test frequency
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for PA4390.151HLT
Mounting SMD
Operating temperature -40...130°C
Tolerance ±15%
Height 10mm
Operating current 68A
Inductance 150nH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz