Inductor: wire
Multiples:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Product code:
PA4546.331NLT-1
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: PA4546.331NLT
Specification for Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 7A |
| Inductance | 330nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 11A |
| Test frequency | 100kHz |