Headphones with microphone; black; Jack 3,5mm; in-ear; 32Ī©; 105dB
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
QOLTEC-50807
Manufacturer:
Manufacturer code:
Product downloads
Specification for Headphones with microphone; black; Jack 3,5mm; in-ear; 32Ī©; 105dB
| Kind of connector | Jack 3,5mm |
| Colour | black |
| Version | in-ear |
| Impedance | 32Ω |
| Cable length | 1.2m |
| Bandwidth | 0.02...22kHz |
| Type of PC accessories | headphones with microphone |
| Wire cross-section shape | flat |
| Speaker sensitivity | 105dB |