Signaller: lighting; continuous light; blue; 230VAC; IP65; 710g
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SF400-09-03
Manufacturer:
Manufacturer code:
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; continuous light; blue; 230VAC; IP65; 710g
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | blue |
| Body dimensions | Ø150x205mm |
| Weight | 710g |
| Light source | bulb E14 60W |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | lighting |