Signaller: lighting-sound; buzzer,rotating light; red; SKH; IP23
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SKH-M1TB-R
Manufacturer: PATLITE
Manufacturer code: SKH-M1TB-R
Product downloads
Specification for Signaller: lighting-sound; buzzer,rotating light; red; SKH; IP23
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP23 |
| Colour | red |
| Material | plastic |
| Light source | LED |
| Sound level | 88dB |
| Signalling method | buzzer, rotating light |
| Type of signaller | lighting-sound |