LED lamp; cool white; E14; 220/240VAC; 600lm; 7W; 200°; 6400(typ)K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SKU 113
Manufacturer: V-TAC
Manufacturer code: SKU 113
Product downloads
Specification for LED lamp; cool white; E14; 220/240VAC; 600lm; 7W; 200°; 6400(typ)K
| Colour | cool white |
| Length | 100mm |
| Diameter | 37mm |
| Power consumption | 7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 6400K |
| Min. colour rendering index | 80 |