LED lamp; warm white; GU10; 220/240VAC; 480lm; 7W; 38°; 3000(typ)K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SKU 165
Manufacturer: V-TAC
Manufacturer code: SKU 165
Product downloads
Specification for LED lamp; warm white; GU10; 220/240VAC; 480lm; 7W; 38°; 3000(typ)K
| Colour | warm white |
| Length | 55mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |