LED lamp; cool white; GU10; 220/240VAC; 400lm; 5W; 110°; 6400(typ)K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SKU 1687
Manufacturer: V-TAC
Manufacturer code: SKU 1687
Product downloads
Specification for LED lamp; cool white; GU10; 220/240VAC; 400lm; 5W; 110°; 6400(typ)K
| Colour | cool white |
| Length | 57mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 6400K |
| Min. colour rendering index | 80 |