LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 806lm; 9W; 200°; 3000(typ)K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SKU 228
Manufacturer: V-TAC
Manufacturer code: SKU 228
Product downloads
Specification for LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 806lm; 9W; 200°; 3000(typ)K
| Colour | warm white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 58mm |
| Power consumption | 9W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |