Signaller: lighting; continuous light,blinking light; 24VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMCL80-3-24-RAG
Manufacturer: QLIGHT
Manufacturer code: SMCL80-3-24-RAG
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; continuous light,blinking light; 24VDC
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP44 |
| Colour | red/green/orange |
| Material | ABS |
| Series | SMCL |
| Body dimensions | Ø83x148mm |
| Supply current | 132mA |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light, continuous light |
| Type of signaller | lighting |