Signaller: lighting; Series: SO-Ad1; 16÷30VDC; Light source: LED
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SO-AD1_CZ_P_125/P
Manufacturer: W2
Manufacturer code: SO-AD1_CZ_P_125/P
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; Series: SO-Ad1; 16÷30VDC; Light source: LED
| Mounting | vertical holder 125mm |
| Supply voltage | 16...30V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | SO-Ad1 |
| Body colour | black |
| Body dimensions | Ø75.8x215.5mm |
| Backlight colour | yellow |
| Illumination | LED |
| Electrical connection | wires |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light, continuous light, rotating light |
| Type of signaller | lighting |