Spiral wrapping; PVC; black; -30÷60°C; SP; Features: flexible
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SP-10100KN0
Manufacturer: PARTEX
Manufacturer code: SP-10100KN0
Product downloads
Specification for Spiral wrapping; PVC; black; -30÷60°C; SP; Features: flexible
| Operating temperature | -30...60°C |
| Colour | black |
| Material | PVC |
| Length | 1m |
| Internal diameter | 10mm |
| Outside diameter | 13mm |
| Type of cable accessories | spiral wrapping |
| Cable accessories features | flexible |