Signaller: lighting-sound; red; Series: IT; 12÷24VDC; 12÷24VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
T0-IT120R024Z
Manufacturer: EMAS
Manufacturer code: T0-IT120R024Z
Product downloads
Specification for Signaller: lighting-sound; red; Series: IT; 12÷24VDC; 12÷24VAC
| Supply voltage | 12...24V AC, 12...24V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| Colour | red |
| Series | IT |
| Power consumption | 3.4W |
| Additional functions | 8 lighting functions |
| Light source | LED |
| Signalling method | 360º, blinking light, flashing light, rotating light |
| Type of signaller | lighting-sound |
| Lamp diameter | 120mm |