Spiral wrapping; ØBundle : 4.8÷50.8mm; polyamide; natural; L: 30m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
T25N-C
Manufacturer: PANDUIT
Manufacturer code: T25N-C
Product downloads
Specification for Spiral wrapping; ØBundle : 4.8÷50.8mm; polyamide; natural; L: 30m
| Operating temperature | -40...65°C |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94HB |
| Length | 30m |
| Type of cable accessories | spiral wrapping |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |
| Bundle diameter | 4.8...50.8mm |