Drill bit; wood; Ø: 20mm; Overall len: 300mm; HSS; 1pcs.
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
T3034 20
Manufacturer: C.K
Manufacturer code: T3034 20
Product downloads
Specification for Drill bit; wood; Ø: 20mm; Overall len: 300mm; HSS; 1pcs.
| Material | HSS |
| Series | Auger |
| Length | 300mm |
| Quantity in package | 1pcs. |
| Tools application | wood |
| Kind of holder | hexagonal |
| Drill diameter | 20mm |
| Working part length | 220mm |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for wood |