Cable; Jack 6,3mm 2pin plug,Jack 6.3mm 2pin angled plug; 3m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
TAS-NK113
Manufacturer: TASKER
Manufacturer code: NK113
Product downloads
Specification for Cable; Jack 6,3mm 2pin plug,Jack 6.3mm 2pin angled plug; 3m
| Kind of core | Cu, tinned |
| Number of cores | 1 |
| Version | mono |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 3m |
| Cable external diameter | 6.2mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | Jack 6.35mm 2pin plug |
| Insulation colour | black |