Cable tie; L: 200mm; W: 3.3mm; polyamide; 166N; natural; Ømax: 50mm
Multiples:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Product code:
TT3.3Х200N
Manufacturer: TIE10
Manufacturer code: TT3.3Х200N
Product downloads
Specification for Cable tie; L: 200mm; W: 3.3mm; polyamide; 166N; natural; Ømax: 50mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 200mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 3.3mm |
| Loop diameter max | 50mm |