Holder; screw,self-adhesive; polyamide; UL94V-2; white; L: 20mm
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
TTP20X20-S/W
Manufacturer: TIE10
Manufacturer code: TTP20X20-S/W
Product downloads
Specification for Holder; screw,self-adhesive; polyamide; UL94V-2; white; L: 20mm
| Mounting | screw |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Width | 20mm |
| Mounting hole diameter | 5mm |
| Length | 20mm |
| Body colour | white |
| Type of cable accessories | holder |
| Cable accessories application | for cable ties |