YSL20F-2400830
Manufacturer: YINGJIAO
Manufacturer code: YSL20F-2400830
Product downloads
Specification for Power supply: switched-mode; LED; 20W; 24VDC; 833mA; 220÷240VAC
| Output current | 833mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overvoltage, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 88% |