Fuse: fuse; gG; 100A; 500VAC; ceramic,industrial; NH00C; WT-NH
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
004111438
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 100A; 500VAC; ceramic,industrial; NH00C; WT-NH
| Kind of fuse | ceramic, industrial |
| Power dissipation | 7.1W |
| Current rating | 100A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Manufacturer series | WT-NH |
| Fuse size | NH00C |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 115A / 0.5V ACk |