Fuse, Surface Mount, 2 A, NANO2 157T Series, 125 V, 125 V, Slow Blow, SMD
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
0157002.DRT
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 0157002.DRT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse, Surface Mount, 2 A, NANO2 157T Series, 125 V, 125 V, Slow Blow, SMD
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | tinned |
| Current rating | 2A |
| Rated voltage | 32V DC, 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 50A |