Fuse: fuse; time-lag; 4A; 125VAC; 125V; 32VDC,125VDC; SMD; ceramic
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
0157004.DRT
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 0157004.DRT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; time-lag; 4A; 125VAC; 125V; 32VDC,125VDC; SMD; ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | tinned |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 32V DC, 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 50A |