Timer; 2h÷7days; SPDT; 250VAC/16A; 230VAC; 130VDC; screw,on panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
02.80.0002.1
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Timer; 2h÷7days; SPDT; 250VAC/16A; 230VAC; 130VDC; screw,on panel
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 230V AC, 130V DC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 5 |
| Type of module | timer |
| Body dimensions | 72x80x55mm |
| Kind of output | SPDT |
| Counting range | 2h...7days |
| Counter operation modes | ON for the set interval |
| number of operation modes | 1 |