Timer; Range: 1min÷7days; SPDT; 230VAC; screw,on panel; PIN: 5; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
03.58.0017.1
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Timer; Range: 1min÷7days; SPDT; 230VAC; screw,on panel; PIN: 5; IP20
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 5 |
| Type of module | timer |
| Body dimensions | 60x60x32mm |
| Kind of output | SPDT |
| Counting range | 1min...7days |
| Counter operation modes | cyclical operation ON-OFF in set times (days and hours) |
| number of operation modes | 1 |