Fuse: fuse; ultra rapid; 10A; 125VAC; 125VDC; SMD; ceramic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
0451010.MRL
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 0451010.MRL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; ultra rapid; 10A; 125VAC; 125VDC; SMD; ceramic
| Mounting | SMD |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | silver plated |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Current rating | 10A |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | ultra rapid |
| Breaking capacity | 50A |