Fuse: fuse; time-lag; 500mA; 600VAC; 100VDC; SMD; ceramic; 461
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
0461.500ER
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 0461.500ER
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; time-lag; 500mA; 600VAC; 100VDC; SMD; ceramic; 461
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | silver plated |
| Current rating | 500mA |
| Rated voltage | 600V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 100A |