Fuse, Surface Mount, 2 A, TeleLink 461 Series, 600 V, 80 V, Slow Blow, SMD
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
0461002.ER
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 0461002.ER
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse, Surface Mount, 2 A, TeleLink 461 Series, 600 V, 80 V, Slow Blow, SMD
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | silver plated |
| Current rating | 2A |
| Rated voltage | 600V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 100A |