Fuse: fuse
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
0679L9100-05
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 0679L9100-05
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Leads | soldering pads |
| Power dissipation | 1.5W |
| Current rating | 10A |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |