Fuse: fuse
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
0680L0500-01-1
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 0680L0500-01
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Resistance | 580mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 500mA |
| Rated voltage | 125V DC |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 50A |