Fuse: fuse; 3.5A; 125VAC; 125VDC; time-lag; 6.1x2.54x2.54mm; SMD
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
0680L3500-05
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 0680L3500-05
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 3.5A; 125VAC; 125VDC; time-lag; 6.1x2.54x2.54mm; SMD
| Mounting | SMD |
| Resistance | 30mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 3.5A |
| Rated voltage | 125V DC |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |