Fuse: fuse; ultra rapid; 1A; 125VAC; 63VDC; SMD; ceramic; 1206
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
0685-1000-01
Tootja: BEL FUSE
Tootja tootekood: 0685-1000-01
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; ultra rapid; 1A; 125VAC; 63VDC; SMD; ceramic; 1206
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Kind of package | reel, tape |
| Soldering temperature | 260°C / 30 s |
| Current rating | 1A |
| Rated voltage | 125V AC, 63V DC |
| Case - mm | 3216 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | ultra rapid |