Fuse: fuse
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
382.0
Tootekood:
0686F0750-01
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 0686F0750-01
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 750mA |
| Rated voltage | 63V DC |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |