Pin; M12; Plunger mat: steel; Ø: 15mm; Plating: zinc; Spanner: 14mm
Kordarv:
2.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
098DM12045M
Tootja: FATH
Tootja tootekood: 098DM12045M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pin; M12; Plunger mat: steel; Ø: 15mm; Plating: zinc; Spanner: 14mm
| Series | Swivel Feet |
| Thread | M12 |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 45mm |
| Type of mounting element | pin |
| Spanner size | 14mm |
| Connection | ball joint |
| Plunger material | steel |
| Tip diameter | 15mm |