Pin; M16; Plunger mat: stainless steel; Ø: 15mm; Thread len: 150mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
098DM16150E
Tootja: FATH
Tootja tootekood: 098DM16150E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pin; M16; Plunger mat: stainless steel; Ø: 15mm; Thread len: 150mm
| Series | Swivel Feet |
| Thread | M16 |
| Thread length | 150mm |
| Type of mounting element | pin |
| Spanner size | 17mm |
| Connection | ball joint |
| Plunger material | stainless steel |
| Tip diameter | 15mm |