Pin; M24; Plunger mat: steel; Ø: 15mm; Plating: zinc; Spanner: 24mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
098DM24125M
Tootja: FATH
Tootja tootekood: 098DM24125M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pin; M24; Plunger mat: steel; Ø: 15mm; Plating: zinc; Spanner: 24mm
| Series | Swivel Feet |
| Thread | M24 |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 125mm |
| Type of mounting element | pin |
| Spanner size | 24mm |
| Connection | ball joint |
| Plunger material | steel |
| Tip diameter | 15mm |