Relay: solid state
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1-1393030-3-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1-1393030-3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 125A |
| Operating temperature | -30...80°C |
| Leads | screw terminals |
| Insulation voltage | 4kV |
| Switched voltage | 90...280V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Switching method | zero voltage switching |
| Type of relay | solid state |