Fuse: fuse; gR; 6A; 440VAC; ceramic,industrial; D01; URD
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
1002707.6
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 1002707.6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gR; 6A; 440VAC; ceramic,industrial; D01; URD
| Kind of fuse | ceramic, industrial |
| Power dissipation | 3.3W |
| Current rating | 6A |
| Rated voltage | 440V AC |
| Fuse size | D01 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gR |
| Breaking capacity | 100kA |
| Fuses features | fuse blown indicator |