Fuse: fuse; gR; 80A; 440VAC; industrial; D03; URD
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
1002907.80
Tootja: SIBA
Tootja tootekood: 1002907.80
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gR; 80A; 440VAC; industrial; D03; URD
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 18W |
| Current rating | 80A |
| Rated voltage | 440V AC |
| Fuse size | D03 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gR |
| Breaking capacity | 100kA |
| Fuses features | fuse blown indicator |