Accessories: stopper; H: 10mm; push-in,snap-fastener; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
10102633
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10102633
Spetsifikatsioon tootele Accessories: stopper; H: 10mm; push-in,snap-fastener; black
| Mounting | push-in, snap-fastener |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 10mm |
| Panel cutout diameter | 9.5mm |
| Panel thickness | ≤ 3.2mm |
| Flange diameter | 12mm |
| Type of mounting element | stopper |