Accessories: stopper; H: 10.3mm; push-in,snap-fastener; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
10103333
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10103333
Spetsifikatsioon tootele Accessories: stopper; H: 10.3mm; push-in,snap-fastener; white
| Mounting | push-in, snap-fastener |
| Colour | white |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 10.3mm |
| Panel cutout diameter | 11.1mm |
| Panel thickness | ≤ 3.2mm |
| Flange diameter | 13.5mm |
| Type of mounting element | stopper |