Accessories: stopper; H: 7.9mm; push-in,snap-fastener; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
10112151
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10112151
Spetsifikatsioon tootele Accessories: stopper; H: 7.9mm; push-in,snap-fastener; black
| Mounting | push-in, snap-fastener |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 7.9mm |
| Panel cutout diameter | 7.9mm |
| Panel thickness | ≤ 1.6mm |
| Flange diameter | 9.5mm |
| Type of mounting element | stopper |