Fuse: fuse; gG,gL; 35A; 500VAC; 400VDC; ceramic,industrial; DIII
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
101135
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 35A; 500VAC; 400VDC; ceramic,industrial; DIII
| Operating temperature | -25...80°C |
| Kind of fuse | ceramic, industrial |
| Length | 50mm |
| D dimension | 27mm |
| Current rating | 35A |
| Rated voltage | 400V DC, 500V AC |
| Fuse size | DIII |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Fuses application | standard applications |
| Breaking capacity | 8kA / 400V DC, 50kA / 500V AC |