Grommet; black; UL94HB; TPR
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10118177
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10118177
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; black; UL94HB; TPR
| Operating temperature | -40...135°C |
| Material | TPE (thermoplastic elastomer) |
| Flammability rating | UL94HB |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 23mm |
| Panel thickness | ≤ 2mm |
| Outside diameter | 30mm |
| Hole diameter | 18mm |
| Type of cable accessories | grommet |