Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 61mm; Z: 15mm; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10120/2.2
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: 10120/2.2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 37mm; Y: 61mm; Z: 15mm; grey
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 61mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 37mm |
| Dimension Z | 15mm |
| Number of buttons | 2 |
| Actuator colour | blue |