Grommet; black; UL94HB; TPR
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
10155738
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10155738
Spetsifikatsioon tootele Grommet; black; UL94HB; TPR
| Operating temperature | -40...135°C |
| Material | TPE (thermoplastic elastomer) |
| Flammability rating | UL94HB |
| Body colour | black |
| Panel thickness | ≤ 1.6mm |
| Outside diameter | 14.3mm |
| Hole diameter | 8mm |
| Type of cable accessories | grommet |