10157554-00621LF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
257.0
Tootekood:
10157554-00621LF-1
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 10157554-00621LF
Spetsifikatsioon tootele 10157554-00621LF
| Operating temperature | -40...105°C |
| Contacts pitch | 1.25mm |
| Electrical mounting | crimped |
| Connector | socket |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | wire-board |
| Number of pins | 6 |
| Locking system | latch |
| Max. voltage | 50V |
| Spatial orientation | straight |