10158517-00521LF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
243.0
Tootekood:
10158517-00521LF
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 10158517-00521LF
Spetsifikatsioon tootele 10158517-00521LF
| Operating temperature | -40...105°C |
| Contacts pitch | 1.5mm |
| Electrical mounting | crimped |
| Connector | socket |
| Kind of connector | female |
| Mechanical mounting | for cable |
| Type of connector | wire-board |
| Number of pins | 5 |
| Locking system | latch |
| Max. voltage | 50V |
| Spatial orientation | straight |